Biotech Táplélékiegészítők Nyíregyháza

Biotech táplálékiegészítők Nyíregyházán a Kerékvár edzőteremben!

Röviden a Biotech termékeiről:

A BioTechUSA termékeket arra terveztünk, hogy segítsenek túlszárnyalni teljesítőképességed határait. Nem számít, hogy a hosszú irodai órák mellett jársz edzeni, vagy a profi testépítés a hivatásod, a saját fejlesztésű táplálékkiegészítőinkkel elérheted a következő szintet. Nyíregyházi Kerékvár Edzőteremben közvetlenül a gyártótól vásárolhatod meg a BioTechUSA termékeket, mint például fehérjeporokat (közöttük Európa egyik legjobb és legnépszerűbb fehérjekészítménye, az Iso Whey Zero), edzés előtti formulákat, vagy akár a diétákat támogató készítményeket és vitaminokat. Választékunkban többek között találsz még izomtömegnövelőket, aminosavakat, vagy akár különböző állóképességi sportok kiegészítőit is.

Edzés utáni fehérjeturmixok minőségi széles választékát kérheted nálunk, céljaid vagy ízvilág szerint. Edzés közben fogyaszthatsz izotóniás italokat, hogy pótold az ásványi anyagokat a szervezetben, L-Karnitin termékeket, hogy segítsd a zsírégetést, vagy akár sima ásványvizeket a dehidratáltság ellen.

Várunk mindenkit szeretettel!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

X