TRX Nyíregyháza

Mi az a TRX, és milyen hatást érhetünk el vele?

A testmozgás elengedhetetlen a jó közérzet, és az egészséges életmód kialakításában. Számos mozgásforma létezik, és a sportolni vágyók különböző igényei újabb és újabb módszereket hívnak életre. Ennek is köszönhetően manapság nagyon elterjedtek az újfajta fitness edzések. Mindig találkozhatunk valami újdonsággal, ha betérünk egy fitness terembe.

A TRX is ilyen újfajta edzésmódszer. Előnye, hogy mobilis és könnyen szállítható eszköz, így bárhova magunkkal tudjuk vinni, és otthon is hatékonyan használhatjuk.

Lényege, hogy az ember a saját testsúlyát használja az edzés során, így a hatás látványos és gyors! Sokféle gyakorlat végezhető vele, és a változatos munka még inkább meghozza a gyümölcsét. A TRX egyszerre mozgatja meg az egész izomzatot, ami nagyon egészséges, és kevésbé megterhelő az ízületeknek.

A TRX fejleszti az összes izmot, átformálja az egész testet, és növeli az állóképességet. Legelőször rehabilitációkra használták, innen terjedt el.

Ha ki szeretnéd próbálni ezt az új, és rendkívül hatásos módszert, keresd fel edzőtermünket.

Kerékvár edzőterem Nyíregyháza
Szalag utca 33